E-Posta Doğrulama için Tıklayınız

Ücretsiz Üyelik için TIKLAYINIZ!
Üye Girişi yapınız.!
Eğer Üye değilseniz olmak için tıklayınız.
Kendimizi Tanıtalım...
Sitemizi Tanıyalım...
Spor Toto Hedef 15 Sayfamıza Hoşgeldiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor Toto Formülleri, Tahminleri, Yorumları, Analizlerı ile kazanma şansını artır. Spor totonun en büyük paylaşım platformu olan sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Spor toto'da avantajlı olmak isteyenlerin buluşma noktasındasınız. Gurur kuponlarımıza bakabilirsiniz. Spor Totonun en büyük ikramiyesini biz kazandırdık.
spor toto hedef 15 tam üyelik Bedava Ücretsiz Spor Toto Formüllerimiz :

1.Garantili Özel Sistem Formülü ,
2.Extra1X2 Garantili Formülü ,
3.Garantili Formüller,
4.Excel Formülleri ,
5.Spor Toto 15 Formülü ,
6.Kapsamlı Formülü ,
7.Şans Gele Formülü ,
8.Süper Yedili Formülü ,
9.Site İdeal Formülü ,
10.Kapalı Formülü ,
11.Çifte Formülü ,
12.Düz Oyna

Spor toto'da en iyi garantili formüller sitemizde: 14 Garantili Formüller ,13 Garantili Formüller ,12 Garantili Formüllerin... hepsi bedava-ücretsiz
spor toto hedef 15 tam üyelik Sitemiz formüllerinden oluşturduğunuz kuponlarınızı; Telefondan,Tabletten,Bilgisayardan... hızlı ve güvenli bir şekilde otomatik olarak oynayabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor toto en iyi oynama formülü olan Garantili Özel sistem formülü ile kuponumuzdaki israf , gereksiz kuponlardan eleyebiliriz.Garantili Özel sistem formülü, Tercihlerimiz ve filtrelerimiz gelirse 15 garantilidir.
spor toto hedef 15 tam üyelik Exceldeki kuponlarınızı da sitemize yükleyerekte Otomatik olarak kuponlarınızı yatırabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor Toto İkramiye hesaplama,Spor Toto kazanç hesaplama sayfasından kupon ikramiyenizi hesaplayabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor Toto Hedef15 sitemizden; Spor Toto Tahminlerine, Spor Toto Yorumlarına, Spor Toto Analizlerine Spor Toto Formüllerine , Spor Toto tahmin videolarına , Spor Toto usta yazar tahminlerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor toto formüllerimiz: Tercihlere göre birbirinden farklı en ideal kuponları oluşturur.Böylece bütçenize göre en farklı kuponlarla kazanma şansınızı artırırsınız.
spor toto hedef 15 tam üyelik Büyük kuponları formülleme ile bedelinin 5-10 katına düşürme diye bir şey yoktur. Aklı başında bir insanın spor totoyu tutturmanın 1/315 (1/14 348 907) olduğunu bilir. Büyük kuponları parçalayarak aynı büyük kupon gibi göstermeye çalışmak o kuponların büyüğü tam manası ile yansıttığını göstermez. Büyük kuponda eğer maçlar tercihleriniz gibi ise tutturma olasılığınız %100 dür. Ama formülleyerek yaptığınızda aynı sonuçların bir kuponda olma olasılığı düşüktür. Spor toto hedef 15 formülleri ile ; oluşturduğunuz kuponları birbirinden farklı şekilde dağıtarak birbirine benzer kupon israfının önüne geçerek tutturma olasılığını artırmaktır.
spor toto hedef 15 tam üyelik 15 kazanmak=Tecrübe+Futbol Bilgisi+Şans
E tabi bu kolay değil.Önemli olan da zoru başarmak değil mi;zor hedef 15. spor toto hedef 15 formülleri ile; Birbirinden farklı formül seçenekleri ile en uygun kuponları oluşturabilirsiniz.Şöyle de diyebiliriz;"Analiz Sizden kuponları oluşturmak bizden.".
Hedef bazen 12,bazen 13,bazen 14 her zaman 15.
spor toto hedef 15 tam üyelik

Sitemizin amacı üyelerin tecrübe ve bilgilerine dayanarak öngördükleri futbol maçı tahminlerini birbirinden farklı formüllerimizle birleştirerek kazanma şanslarını artırmaktır.

Spor toto hedef 15 sitemizde, üyeler spor toto tahmini prensibini korumak şartı ile paylaşım da bulunabilirler.

spor toto hedef 15 tam üyelik Yaptığımız birden fazla kuponların birbirine benzerlik göstermesi kazanma olasılığını azaltır. Basit düşünelim 15'e giden iki kuponumuz olsun. Son maçın ikisinin de aynı olması (örneğin: 1) 15 bilme olasılığını 1/3 düşürür. Eğer iki kupondan biri 2 olsaydı 15'i bilme olasılığı 2/3 olurdu. Amaç 15'i bilmek olduğuna göre kuponların bu şekilde olması kazanma olasılığınızı artırır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Genelde bizler farkında olmadan aynı kuponlar yapıyoruz. Sitemizdeki Spor toto hedef 15 formülleri sayesinde tercihlerinizi istediğiniz kolon sayısına birbirinden en farklı olacak şekilde rastgele üretiyor. Bu da sizin kuponların diğerlerinden farklı olmasına ve hedefe 1 adım daha yaklaşmanızı sağlar.
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor toto hedef 15 formülleri ile ; Büyük kuponları birbirinden en farklı kuponlara bölerek hem kupon bedelini düşürür Hem de kazanma olasılığınız en yüksekte tutarsınız.
spor toto hedef 15 tam üyelik Biz 12,13,14,15'i bilmeyi garanti etmiyoruz. spor toto hedef 15 formülleri ile; Büyük kuponları en iyi şekilde parçalayıp küçük kuponlara dönüştürüyoruz.Şöyle de denilebilir; az para ile büyük kupon yapıp şansımızı artırıyoruz.
spor toto hedef 15 tam üyelik SİTEMİZİN OLANAKLARI ;site yöneticisine mesaj atabilir; fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.Haftalık veya toplam kazancınızı görebilir;Ayrıca site de ki diğer üyelerin başarılarını da. Oynağınız kuponların resimli hallerini yayınlayabilirsiniz.Tanıtım videoları ile size en uygun formülü kullanabilirsiniz.Maç oynanma oranları sadece sitede oynanan kuponlara göre belirlenir. Yani biz kendimize göre bir dünya kurmuş oluyoruz. Böylece Daha özgün Kuponlar yapılabilir.
spor toto hedef 15 tam üyelik Sitemizde yasaklanan paylaşımlar şöyledir.
1. Gruptaki üyelere, takımlara küfür etmek, hakaret ya da ithamlarda bulunmak,
2. Ahlak ve edebe aykırı paylaşımda bulunmak,
3. Bir üyeyi hedef alan ithamlarda bulunmak,
4. Diğer sayfaların reklamını paylaşmak,
5. Para toplamak suretiyle ortak kupon yapmak,
6. Gereksiz diyaloglara ya da tartışmalara girmek,
7. Siyasi paylaşımlarda bulunmak,
8. Diğer üyelerden maddi yardım istemek,
9. Site ortamını olumsuz etkileyecek paylaşımlarda bulunmak.
spor toto hedef 15 tam üyelik Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler'e aittir.

E-Posta Doğrulama için Tıklayınız
Son 5 Üyemiz
bornek62
lastdance
trapezunt
kurtadam205520
dıamondpluss